Jesteśmy wyłącznym Autoryzowanym Partnerem na Polskę, globalnego lidera narzędzi szkoleniowo-doradczych opartych o metodę DiSC – Everything DiSC będącej częścią grupy wydawniczej Wiley & Sons.

Nasze 9 letnie doświadczenie zobowiązuje do dostarczania Klientom produktów i usług najwyższej jakości. Cechuje nas elastyczność w kontakcie z Klientem i sprostanie jego oczekiwaniom.

Akademia DiSC to 4 trenerów własnych, wykształconych w formule TRAIN THE TRAINERS i ponad 600 akredytacji trenerskich i konsultanckich DiSC to kapitał którym chcemy się chwalić.

Czwórka trenerska w skrócie to:

  • 2830 godzin szkoleniowych według metody DiSC
  • 4965 godzin coachingu według metody DiSC
  • 607 certyfikacji trenerskich i konsultanckich według metody DiSC

Nasz zespół

ANNA PEZECKA-GUMNA
ANNA PEZECKA-GUMNApsycholog, coach i nauczyciel trenerów metody DISC, trener 2 stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, psychoterapeuta.

Ania posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie jako trener tworzący i realizujący programy szkoleniowe, wspierające rozwój i zmianę organizacji. Jako nauczyciel i trener Multimedialnej Biblioteki Trenera DISC, uczy trenerów integrowania metody DiSC w programach szkoleniowych, tak aby jeszcze bardziej podnieść efektywność zarządzania, sprzedaży, budowania zespołów, radzenia sobie z konfliktami itp. Pracuje również indywidualnie jako coach metody DiSC, wspierając tworzenie ścieżek rozwoju, budowanie zespołów i procesy rekrutacji. Współpracuje z:  Grupą „Spotkanie”, Integrą, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, BMJ Doradztwo Personalne.
Ania ukończyła:
• Szkolenie Certyfikacyjne DiSC dla trenerów według schematu „Train the Trainers” Kopenhaga 2011 -Dania
• Szkoła Analizy Transakcyjnej w Pracowni Psychologicznej „Spotkanie”
• Szkoła Trenerów Stowarzyszenia OPTA
• Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Treningu i Psychoterapii „INTRA” – nadal
• „Program edukacji psychologicznej w zakresie psychoterapii, psychoedukacji i rozwoju osobistego” w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie.

Doświadczenie szkoleniowo – doradcze: Siemens Health Care Polska, Dovista, PoloMarket, Solar, Inea, Molex, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, Inwenta, Ergo Hestia, Nordea, Balma, Noti, Urząd Miasta Poznania, Volkswagen, Cid Line, Towarzystwo Edukacji „Profil”, Kaeser Kompressoren, Pilkington.

Ogółem Ania przeszkoliła 338 osoby, w tym 226 podczas certyfikacji trenerskiej DiSC.

EWA KALIŃSKA-GRĄDZIEL
EWA KALIŃSKA-GRĄDZIELpsycholog, coach, trener I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie trenerskie i doradcze w biznesie. Realizuje kompleksowe projekty szkoleniowe uwzględniające badanie potrzeb, przygotowanie i prowadzenie szkolenia oraz jego ewaluację. Pracując z ludźmi wykorzystuje metodę DiSC jako komplementarne uzupełnienie programów szkoleniowych dla kadry zarządzającej, trenerskiej i sprzedażowej. Pracuje również w kontakcie indywidualnym jako coach i doradca zawodowy. Przeprowadziła ponad 5000 godzin szkoleniowych i ponad 3000 godzin doradczych w formie coachingu i doradztwa zawodowego.

Ewa ukończyła:
• Szkolenie Certyfikacyjne DiSC
• Studium Treningu i Edukacji Psychospołecznej Instytut Psychologii Zdrowia
• Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej „INTRA” w Warszawie
• Doradztwo zawodowe (studia podyplomowe ) w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie

Doświadczenie szkoleniowo – doradcze: Comarch S.A.,  ROPS Lublin, OIC Poland, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji, Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Podlaskie Forum Doradztwa i Kariery, Lubelska Fundacja Rozwoju, MPWiK, ROPS Rzeszów, Inplus Consulting, Stowarzyszenie Równych Szans Bona Fides, Stowarzyszenie Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Kultury Chrześcijańskiej ARTOS, Europejskie Centrum Integracji i Współpracy samorządowej „Dom Europy”, Inwenta sp. z o.o., Lecha Consulting, Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. z o.o, ZETO w Rzeszowie Sp. z o.o.

ARLETA PRUSS
ARLETA PRUSSpedagog, coach i trener z kilkunastoletnim stażem

Arleta to doświadczony praktyk działający od 17 lat w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Pracując z kadrą zarządzającą wykorzystuje metodologię DiSC w osiąganiu efektywnych metod zarządzania. Prowadzi szkolenia produktowe, szkolenia z miękkich technik sprzedaży, mające na celu zwiększenie efektywności i jakości biznesu.

Realizowała i realizuje projekty szkoleniowe według metody DiSC dla czołowych firm ubezpieczeniowych takich jak Compensa, Amplico, AVIVA, ING Życie, Generali, Allianz, PZU Życie. Doskonale zna branżę finansowo-ubezpieczeniową i jej problematykę, nagradzana wielokrotnie za osiągnięcia w sprzedaży produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych.

Posiada certyfikat DiSC® Certification Inscape Partners International, Sandler Selling System. Absolwentka Akademii Trenera DiSC. Ukończyła liczne kursy o tematyce związanej z sukcesją, dziedziczeniem i prawem spadkowym.

Arleta przeprowadziła 1640 godzin szkoleniowych według metody DiSC, 600 godzin doradczych w formie coachingu, przeszkoliła ponad 500 osób.

EWA KASZTELAN
EWA KASZTELANdoktor nauk społecznych, dyplomowany Rzecznik Prasowy, coach i trener z kilkunastoletnim stażem

Ewa to doświadczony praktyk działający od 17 lat w branży finansowo-ubezpieczeniowej. Pracując z kadrą zarządzającą wykorzystuje metodologię DiSC w osiąganiu efektywnych metod zarządzania i organizacji sprzedaży. Prowadzi szkolenia produktowe, szkolenia z miękkich technik sprzedaży, mające na celu zwiększenie efektywności i jakości biznesu.

Podobnie jak Arleta, realizowała i realizuje projekty szkoleniowe według metody DiSC dla czołowych firm ubezpieczeniowych takich jak Compensa, Amplico, AVIVA, ING Życie, Generali, Allianz, PZU Życie.

Posiada certyfikat DiSC® Certification Inscape Partners International, Sandler Selling System oraz dyplomy ukończenia kursów związanych z sukcesją, dziedziczeniem i prawem spadkowym. W 2010 roku ukończyła Akademię Trenera DiSC z wyróżnieniem.

Ogółem Ewa przeprowadziła 1640 godzin szkoleniowych według metody DiSC, 600 godzin doradczych w formie coachingu, przeszkoliła ponad 500 osób.

BARTOSZ MAKLES
BARTOSZ MAKLESdyrektor ds. szkoleń, trener metody DiSC
Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizacja finanse międzynarodowe. Karierę rozpoczął w 1995r. w centrali Banku WBK na stanowisku analityka finansowego. Pracował jako ekspert dla największej polskiej firmy doradczej DGA SA, gdzie był odpowiedzialny za projekty szkoleniowo-doradcze, outplacementowe dla największych polskich przedsiębiorstw. Od 2007 posiada certyfikat Train the Trainers organizacji Inscape Publishing (Wiley & Sons). Jest odpowiedzialny za rozwój projektu DiSC Polska, sprzedaż i kontakty z klientami.

Inteligencja i charakter: to są cele prawdziwej edukacji.

Martin Luther King Jr.